Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Szkolenia stylizacja brwi Katowic

Nasze centrum szkoleniowe oferuje profesjonalne kursy z zakresu stylizacji brwi w Katowicach. Nasze szkolenia pozwolą Ci rozwinąć już nabute umiejętności oraz zdobyć nowe kwalifikacje dzięki którym zwiększysz swoją konkurencyjność i szanse na rynku pracy. Szkolenia prowadzi doświadczony instruktor Anastazja Balon w oparciu o autorskie programy szkoleń jednocześnie dzieląc się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Nasze szkolenia zawierają zarówno obszerną teorię, jak i rozbudowaną praktykę. Dzięki takiej formie nasze kursy pozwalają na zdobycie umiejętności potrzebnych do wykonywania zabiegów: stylizacji brwi, laminacji brwi, koloryzacji brwi, henny pudrowej brwi na najwyższym poziomie. Uczestnicy szkolenia mają okazję odbyć praktykę na modelkach, co pozwala przećwiczyć nowe umiejętności oraz nabrać pewności siebie. Nasze szkolenia są skierowane zarówno do początkujących stylistów brwi wprowadzając ich krok po krok w świat stylizacji brwi, jak i do osób posiadających już doświadczenie w branży pomagając im rozwinąć już posiadane umiejętności. Dostępne są szkolenia z różnych technik stylizacji brwi, tak aby każdy mógł znaleźć szkolenie odpowiednie dla siebie. Podczas konsultacji telefonicznej możemy pomóc z doborem odpowiedniego szkolenia w Katowicach.

Jeżeli szukasz szkolenia ze stylizacji brwi i chcesz rozwijać swoje umiejętności z zakresu stylizacji, koloryzacji, henny pudrowej oraz laminacji brwi, zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym kursom będziesz w stanie zwiększyć swoje kwalifikacje i zdobyć nowych klientów.

Dostępne szkolenia:
- STYLIZACJA BRWI - architektura i geomatria, henna pudrowa oraz makijaż korygujący brwi (1 dzień)
- STYLIZACJA BRWI - laminacja, koloryzacja oraz makijaż rozświetlający brwi (1 dzień)

Dostępne pakiety szkoleń:
- STYLIZACJA BRWI - architektura i geomatria, henna pudrowa, laminacja, koloryzacja oraz makijaż brwi (2 dni, 2 certyfikaty)
- WSZECHSTRONNY STYLISTA RZĘS I BRWI BY ANASTAZJA BALON - szkolenie z nowych zabiegów rozszerzające ofertę zabiegów stylizacji rzęs (3 dni, 4 certyfikaty)

Dodatki i rozszerzenia szkoleń:
- ROZSZERZENIE SZKOLENIA ZE STYLIZACJI BRWI O DEPILACJĘ BRWI WOSKIEM LYCON
pixel